2:1
2:2
0:1
0:1
branky (asistence): 12:21 Tomáš Zach (Tomáš Kasper), 19:48 Lukáš Zach (David Říha), 24:08 Ondřej Husák (Jakub Motl), 26:14 Lukáš Brýdl (Josef Prudil)
branky (asistence): 03:00 Patrik Jedlička (František Chmela), 30:31 Pavel Zbořil (Tomáš Líznar), 34:09 Jakub Gremmel (Tomáš Líznar), 52:23 Tomáš Líznar (Jakub Gremmel), 62:54 Pavel Zbořil (Tomáš Líznar)
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost

Utkání ukončeno
FbK TJ Svitavy - Aligators Klobouky Teamstore.cz 4:5p
branky:
13. Tomáš Zach, 20. Lukáš Zach, 25. Ondřej Husák, 27. Lukáš Brýdl - 4. Patrik Jedlička, 31. Pavel Zbořil, 35. Jakub Gremmel, 53. Tomáš Líznar, 63. Pavel Zbořil; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 139; zásahy brankářů: Filip Lamař 19 - Jiří Piše 13; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:1, 0:1;
62:54
Ukončení prodloužení.
62:54
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Tomáš Líznar (4:5).
62:09
Hosté zkusili poprvé vystřelit, Lamař ale neměl problém.
62:09
Počet střel: Domácí: 0, Hosté: 2
62:09
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeřům za super zápas. Myslím si že jsme byli trochu lepším týmem a to byl důvod pro výhru.
62:09
Ve vyrovnaném zápase naši mladí hráči získávají obrovské zkušenosti. V první půlce zápasu se nám dařilo hrát podle našich představ na rozdíl od druhé poloviny zápasu kdy jsme přestali střílet do soupeřovy brány a tím tlačit na jejich gólmana v prodloužení zvítězil šťastnější tým, děkujeme soupeřům za výborné zkušenosti pro naše mladé hráče a ještě děkujeme divákům že přišli v hojném počtu.
61:04
Tribuna potichu sleduje nahrávky hostů a obranou formaci domácích.
60:02
Hosté hrají bez brankáře již od prvních sekund.
59:00
Poslední minuta stále ve vyrovnaném stavu.
58:53
Říha prověřil brankáře střelou z půlky, brankář zachránil situaci špičkou boty.
57:50
Oba týmy chybují a nikdo pořádně není v lepší pozici.
55:19
Hosté i domácí mají spoustu střeleckých šancí, ale netrefují bránu.
54:25
Beneš zneškodnil střelu hostí a nahrávkou na Mifka se domácí dostávají do výhodné šance, které nevyužili.
54:01
Hru nemá plně pod kontrolou ani jeden tým.
52:23
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (4:4).
52:23
Hosté střelou z velkého brankoviště dorovnávají stav.
51:47
Husák vybojoval šanci pro domácí, ale nebezpečná střela končí mimo hřiště.
50:23
Domácí drží průběh hry ve své režii.
49:05
Hráči se začali osekávat.
48:08
Lamař ačkoliv měl před sebou útočníka hostí zneškodnil střelu z poloviny hřiště.
47:06
Beneš střelou z půlky nemile ohrozil bránu hostů, ale brankář si se střelou zvládl poradit.
45:23
Hala zní v rytmu klubového bubnu, domácí mají velkou podporu od fanoušků.
44:53
Lamař zneškodnil střelu hostí.
43:58
Domácí střílí z každé pozice, gól však v nedohlednu, brankář hostí je ve formě.
42:52
Domácí byli pár centimetrů od dalšího gólu, brankář hostí má ale na svým brankovištěm plnou moc.
42:10
Domácí nejistě rozehrávají ve svém pásmu, hosté vyčkávají na příležitost.
41:57
Brankář hostí právě zlikvidoval dvě střely rychlými zákroky vleže, klobouk dolů.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny je zahájena střelou domácí, nekončící úplně šťastně.
38:44
Míček v držení domácích, ale střela žádná.
37:55
Hra je zmatená, přebíhá se ze strany na stranu.
36:30
Střela hostí z využití chyby domácích na polovině hřiště končí za mantinely.
35:35
Hosté se dostaly do početní výhody po chybě v domácí obraně, ale Lamař zachytal.
34:59
Domácí zkoušeli se dostat do střelecké příležitosti nahozením míčku z půlky na Brýdla, přihrávka končí za mantinely na střídačce hostů.
34:25
Hosté dravě útočí, ale Lamař drží stále tým domácích ve vedení.
34:09
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Tomáš Líznar (4:3).
34:09
Hosté se pomalu blíží k dorovnání skóre střelou z půlky.
32:20
Hra se opět přelívá ze strany na stranu, bez střel, bez šancí.
30:58
Dnešní utkání sleduje 139 diváků. Děkujeme!
30:31
29:13
Domácí hrají ve 4.
28:56
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry.
27:13
Vyloučen hráč Tomáš Kasper družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
27:13
Hosté mají před sebou první přesilovou hru.
26:14
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Brýdl, asistoval Josef Prudil (4:1).
25:09
Domácí rozehrávají ve třech v obranném pásmu a pomalu se přesouvají do útočné pozice.
24:08
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Husák, asistoval Jakub Motl (3:1).
24:08
Mladá dvojice Husák a Motl se prosadili mezi obranou hostí.
23:50
Hosté se pokouší střílet z půlky, ale neúspěšně.
22:35
Brýdl se potrestal chybu hostí při rozehrávce v obranném pásmu střelou, ale střela končí za mantinely.
19:48
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval David Říha (2:1).
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:16
Domácí napadají rozehrávku hostí, hosté se drží ale na míčku.
17:55
16:12
Hosté využívají pomalé rozehrávky v obranném pásu domácích a ujímají se míčku.
14:50
Domácí brání agresivně natolik, že rozhodčí musí sáhnout po píšťalce.
13:45
Oba týmy se opět vrátili do bezpečné hry.
12:22
Domácí využili přesilové hry a dorovnali stav.
12:21
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Zach, asistoval Tomáš Kasper (1:1).
11:41
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:44
Domácí začali agresivněji napadat a hned se dostávají do střeleckých příležitostí.
08:47
Oba týmy hrají velmi opatrnou hru.
05:59
Po chybě domácí obrany se hosté dostali do výhody, kterou zastavil až Lamař.
05:22
Zach prověřil pozornost brankáře hostí.
04:35
Domácí se dostali ke střele která bohužel končí za mantinely.
03:00
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Patrik Jedlička, asistoval František Chmela (0:1).
03:00
Hosté vstřelili gól z otočky do prázdné poloviny branky.
02:00
Domácí si drží míček ve své moci, hosté vyčkávají na příležitost.
01:07
Domácí jsou v braně z počátku nejistí.
00:01
Úvodní bully vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Jiří Piše; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Viktor Kejík, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, František Chmela
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: David Říha, Josef Prudil, Tomáš Zach, Lukáš Brýdl, Ondřej Pakosta