Baník Ostrava – Vyškov 7:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Havlíčkův Brod 7:2 (kon.) | AC Hlinsko – Atraps Brno 6:6 (kon.)
konec
FC Baník Ostrava
7:1 (2:1)
Amor Kloboučky Vyškov
Pátek 16.02.2024, 20:00 • SH Krásné Pole • 2. Futsal liga východ • 16. kolo

Utkání mezi Baníkem a Vyškovem je u konce. Domácí sice po první půli vedli jen těsně, nicméně v druhém poločase už svému soupeři nedali šanci a své vedení pomalu navyšovali, a tak si dokráčeli za vysokou výhrou 7:1, ke které hattrickem přispěl Lukáš Regec. (21:27:59)

Konec zápasu.

39:46
    Po faulu se Zápotočný opřel do hodně tvrdé střely, bránu Baníku ale neohrozila.

39:45
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Derík).

39:12
    Baník právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ REGEC se trefuje z přímého volného kopu, takže si připisuje hattrick. Střelou do horní části branky nedal Flajzarovi šanci. Bez asistence.

38:29
    Hosté znovu zkoušeli hru bez gólmana a NIKOLAS DERÍK poslal balón do prázdné brány. Asistence: Libor Stebel.

38:04
    Baník přidává pátou branku. LUKÁŠ REGEC si vylepšil střeleckou pozici a balón usměrnil do vrchní části branky. Asistence: Marek Maleňák.

37:13
    Murín si poprvé sáhl na balón, pak své spoluhráče rychle vyslal dopředu.

36:51
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava:
    ze hřiště odchází Bortlík, přichází Murín.

36:27
    Hosté zkouší power play, Ševčík mířil vysoko nad.

34:45
    Po standardní situaci trefil Stebel tyč branky. Flajzar pak rychle rozehrál.

34:34
    Kondziolka spěchal za balónem, který ještě stihl na hrací ploše, jenže pak byl faulován Peštou, který za zákrok obdržel žlutou kartu.

33:38
    Domácí vystihli rozehrávku vyškovského brankáře, po několika dalších přihrávkách se pak na pravé straně uvolnil LUKÁŠ REGEC, který balón poslal ke vzdálenější tyči. Asistence: Filip Kondziolka.

33:27
    Oddechový čas pro tým Amor Kloboučky Vyškov.

33:10
    Kondziolka pálil přes hráče, ten jeho pokus zblokoval, ale Baník zůstává na míči.

32:27
    Derík to zkoušel z docela velké dálky, jeho střela byla sražena a trefila tyč brány.

32:04
    Třetí akumulovaný faul Vyškova.

31:37
    Potůček prošel přes Peštu, pak se posunul ještě trochu dopředu a přihrál Maleňákovi na pravou stranu, ten však balón zvedl vysoko nad bránu.

31:15
    Rohový kop hosté nevyřešili úplně ideálně, teď už ve he pokračuje Baník.

30:55
    Akumulované fauly 2:2.

Klára Bártková

Hledáme zpravodaje pro tým FC Baník Ostrava. Více informací zde.

Branky: 6. Volný (Maleňák), 10. Novák (Potůček), 22. Potůček, 34. Regec (Kondziolka), 39. Regec (Maleňák), 39. Derík (Stebel), 40. Regec – 12. Pešta (Handlíř)

Karty:   40. Derík (BOS) – 35. Pešta (VSK)

FC Baník Ostrava: Bortlík (37. Murín) – Potůček, Kondziolka, Volný, Maleňák (C), Novák, Regec, Stebel, Derík
    Trenér: Karel Murin

Amor Kloboučky Vyškov: Flajzar – Ševčík, Horváth, Zápotočný, Handlíř, Pešta (C), Procházka
    Trenér: Ladislav Štrublík

Rozhodčí: Ganaj – Havlík