Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 33:57 | ||
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 37:09 | + 3:12 | |
3. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:08 | + 4:11 | |
4. | Hovořáková Karolína | ZBM0351 | SK Žabovřesky Brno | 38:39 | + 4:42 | |
5. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 38:56 | + 4:59 | |
6. | Barnatová Klára | ZBM0352 | SK Žabovřesky Brno | 39:15 | + 5:18 | |
7. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 40:12 | + 6:15 | |
8. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 40:14 | + 6:17 | |
9. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 40:45 | + 6:48 | |
10. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 41:09 | + 7:12 | |
11. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 41:35 | + 7:38 | |
12. | Sudoł Hanna | CHC0352 | K.O.B. Choceň | 43:55 | + 9:58 | |
13. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:38 | + 10:41 | |
14. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | SK Žabovřesky Brno | 45:53 | + 11:56 | |
15. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 46:09 | + 12:12 | |
16. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 46:44 | + 12:47 | |
17. | Skácelová Adéla | VLI0454 | Slavia Liberec orienteering | 46:48 | + 12:51 | |
18. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:37 | + 13:40 | |
19. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:11 | + 14:14 | |
20. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 49:00 | + 15:03 | |
21. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:25 | + 15:28 | |
22. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 49:39 | + 15:42 | |
23. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 50:35 | + 16:38 | |
24. | Mudráková Eliška | LCE0352 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:42 | + 16:45 | |
25. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 51:16 | + 17:19 | |
26. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 54:27 | + 20:30 | |
27. | Andrlová Lea | VLI0453 | Slavia Liberec orienteering | 56:11 | + 22:14 | |
28. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 56:16 | + 22:19 | |
29. | Pachmannová Bára | AOP0351 | Orientační Běh Opava | 56:35 | + 22:38 | |
30. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 58:13 | + 24:16 | |
31. | Burešová Eliška | VLI0456 | Slavia Liberec orienteering | 58:46 | + 24:49 | |
32. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 61:15 | + 27:18 | |
33. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 61:28 | + 27:31 | |
34. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 69:29 | + 35:32 | |
35. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Orientační Běh Opava | 73:10 | + 39:13 | |
Mazurek Joanna | CHC0353 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Adámková Klára | JIL0452 | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 39:54 | ||
2. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 41:12 | + 1:18 | |
3. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 42:22 | + 2:28 | |
4. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 44:42 | + 4:48 | |
5. | Bejvlová Karolína | KAM0258 | OK Kamenice | 45:25 | + 5:31 | |
6. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:41 | + 5:47 | |
7. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:52 | + 5:58 | |
8. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 46:46 | + 6:52 | |
9. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 46:50 | + 6:56 | |
10. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 47:07 | + 7:13 | |
11. | Šafková Sofie | KAM0153 | OK Kamenice | 47:19 | + 7:25 | |
12. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:15 | + 8:21 | |
13. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:27 | + 8:33 | |
14. | Miklušová Tamara | ZBM0260 | SK Žabovřesky Brno | 48:46 | + 8:52 | |
15. | Mrózek Teresa | TRI0251 | TJ TŽ Třinec | 49:08 | + 9:14 | |
16. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 49:16 | + 9:22 | |
17. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 49:19 | + 9:25 | |
18. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 50:20 | + 10:26 | |
19. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 50:31 | + 10:37 | |
20. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:59 | + 11:05 | |
21. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 51:22 | + 11:28 | |
22. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 52:14 | + 12:20 | |
23. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:21 | + 12:27 | |
24. | Podrábská Marie | TJN0259 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:28 | + 12:34 | |
25. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 53:28 | + 13:34 | |
26. | Weissová Ľuboslava | LCE0261 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:42 | + 13:48 | |
27. | Kinštová Tereza | SJH0251 | SJH Jindřichův Hradec | 55:06 | + 15:12 | |
28. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:51 | + 15:57 | |
29. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 55:54 | + 16:00 | |
30. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 56:12 | + 16:18 | |
31. | Linková Lucie | TJN0257 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:17 | + 16:23 | |
32. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:40 | + 16:46 | |
33. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 57:19 | + 17:25 | |
34. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 61:11 | + 21:17 | |
35. | Bernatíková Hana | TRI0253 | TJ TŽ Třinec | 61:18 | + 21:24 | |
36. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 64:21 | + 24:27 | |
37. | Hamáčková Eliška | STH0153 | SK Studenec | 65:51 | + 25:57 | |
38. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | TJ TŽ Třinec | 66:00 | + 26:06 | |
39. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia Plzeň | 98:26 | + 58:32 | |
Marková Ema | STE0252 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 44:40 | 8796 | ||
2. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 48:58 | + 4:18 | 8052 | |
3. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 49:38 | + 4:58 | 7937 | |
4. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 51:13 | + 6:33 | 7663 | |
5. | Janošíkova Tereza | SSU9953 | SK Severka Šumperk | 51:15 | + 6:35 | 7657 | |
6. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 53:19 | + 8:39 | 7300 | |
7. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:32 | + 8:52 | 7262 | |
8. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 56:09 | + 11:29 | 6810 | |
9. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 57:56 | + 13:16 | 6501 | |
10. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 58:17 | + 13:37 | 6441 | |
10. | Miklušová Tereza | ZBM9960 | SK Žabovřesky Brno | 58:17 | + 13:37 | 6441 | |
12. | Větříčková Andrea | SHK9951 | OK Slavia Hradec Králové | 62:08 | + 17:28 | 5775 | |
13. | Auerműllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | 62:12 | + 17:32 | 5763 | |
14. | Opálková Martina | BBM0050 | BETA URSUS Orienteering | 62:16 | + 17:36 | 5751 | |
15. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 62:23 | + 17:43 | 5731 | |
16. | Ciesiółka Katarzyna | CHC0055 | K.O.B. Choceň | 62:25 | + 17:45 | 5726 | |
17. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 63:03 | + 18:23 | 5616 | |
18. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 63:44 | + 19:04 | 5498 | |
19. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 66:31 | + 21:51 | 5016 | |
20. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 68:23 | + 23:43 | 4693 | |
21. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:28 | + 26:48 | 4160 | |
22. | Matušková Jana | RBK9999 | SK Radioklub Blansko | 76:44 | + 32:04 | 3249 | |
23. | Nejezchlebová Martina | TUR9951 | OOB TJ Turnov | 78:15 | + 33:35 | 2986 | |
24. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | Orientační sporty Písek | 85:25 | + 40:45 | 1746 | |
25. | Paříková Iva | TUR0061 | OOB TJ Turnov | 124:10 | + 79:30 | 0 | |
Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 63:40 | 9563 | ||
2. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 65:23 | + 1:43 | 9315 | |
3. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 65:28 | + 1:48 | 9303 | |
4. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 70:12 | + 6:32 | 8617 | |
5. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:03 | + 9:23 | 8204 | |
6. | Šiková Karolína | LPM9651 | OK Lokomotiva Plzeň | 73:14 | + 9:34 | 8177 | |
7. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 73:47 | + 10:07 | 8098 | |
8. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 74:57 | + 11:17 | 7929 | |
9. | Nováková Tereza | LPU9757 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:12 | + 11:32 | 7892 | |
10. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 77:49 | + 14:09 | 7513 | |
11. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 79:12 | + 15:32 | 7313 | |
12. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 86:31 | + 22:51 | 6253 | |
13. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 86:48 | + 23:08 | 6212 | |
14. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:24 | + 27:44 | 5545 | |
15. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | KOB Tretra Praha | 91:56 | + 28:16 | 5468 | |
16. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 94:30 | + 30:50 | 5096 | |
17. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 99:44 | + 36:04 | 4338 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 61:35 | ||
2. | Podlipná Veronika | SJC8152 | Sportcentrum Jičín | 89:58 | + 28:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 50:44 | ||
2. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 57:50 | + 7:06 | |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 58:37 | + 7:53 | |
4. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 58:57 | + 8:13 | |
5. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | OK Dobříš | 61:10 | + 10:26 | |
6. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 64:53 | + 14:09 | |
7. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:31 | + 15:47 | |
8. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:27 | + 17:43 | |
9. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 75:04 | + 24:20 | |
10. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:31 | + 25:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 40:29 | ||
2. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 46:32 | + 6:03 | |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 46:49 | + 6:20 | |
4. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 47:54 | + 7:25 | |
5. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 50:05 | + 9:36 | |
6. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 52:36 | + 12:07 | |
7. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 56:09 | + 15:40 | |
8. | Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | 56:54 | + 16:25 | |
9. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 58:33 | + 18:04 | |
10. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:28 | + 18:59 | |
11. | Skyvová Kristýna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 62:09 | + 21:40 | |
12. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 69:00 | + 28:31 | |
13. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 74:30 | + 34:01 | |
14. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 78:59 | + 38:30 | |
15. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 92:06 | + 51:37 | |
Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | SIT6951 | OK SILESIA | 36:37 | ||
2. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 44:16 | + 7:39 | |
3. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 47:33 | + 10:56 | |
4. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:11 | + 12:34 | |
5. | Staňková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia Plzeň | 49:46 | + 13:09 | |
6. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 53:33 | + 16:56 | |
7. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 61:01 | + 24:24 | |
8. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:42 | + 25:05 | |
9. | Zalabová Martina | SJC6657 | Sportcentrum Jičín | 67:44 | + 31:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 45:22 | ||
2. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 52:20 | + 6:58 | |
3. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 52:37 | + 7:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 45:31 | ||
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 47:49 | + 2:18 | |
3. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 49:56 | + 4:25 | |
4. | Nováková Pavla | DOK5950 | OK Doksy | 110:16 | + 64:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 38:04 | ||
2. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:28 | + 0:24 | |
3. | Milán Jakub | ZBM0407 | SK Žabovřesky Brno | 38:33 | + 0:29 | |
4. | Valík Adam | AOP0301 | Orientační Běh Opava | 38:49 | + 0:45 | |
5. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:11 | + 1:07 | |
6. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:39 | + 2:35 | |
7. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | SK Žabovřesky Brno | 41:47 | + 3:43 | |
8. | Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:52 | + 3:48 | |
9. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 42:33 | + 4:29 | |
10. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 43:11 | + 5:07 | |
11. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:22 | + 6:18 | |
12. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:50 | + 6:46 | |
13. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 46:32 | + 8:28 | |
14. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 47:22 | + 9:18 | |
15. | Šipoš Tomáš | ZBM0308 | SK Žabovřesky Brno | 47:42 | + 9:38 | |
16. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 48:26 | + 10:22 | |
17. | Hojný Jáchym | SJH0301 | SJH Jindřichův Hradec | 48:50 | + 10:46 | |
18. | Doušek Tomáš | TBM0401 | KOS TJ Tesla Brno | 48:51 | + 10:47 | |
19. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 49:03 | + 10:59 | |
20. | Urbánek Adam | ZBM0302 | SK Žabovřesky Brno | 50:15 | + 12:11 | |
21. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 50:25 | + 12:21 | |
22. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 50:38 | + 12:34 | |
23. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 50:50 | + 12:46 | |
24. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 50:54 | + 12:50 | |
25. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 51:28 | + 13:24 | |
26. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 52:09 | + 14:05 | |
27. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia Plzeň | 52:25 | + 14:21 | |
28. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 53:30 | + 15:26 | |
29. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 53:57 | + 15:53 | |
30. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | SK Žabovřesky Brno | 54:13 | + 16:09 | |
31. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 54:15 | + 16:11 | |
32. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 55:11 | + 17:07 | |
33. | Toborek Jakub | CHC0304 | K.O.B. Choceň | 55:20 | + 17:16 | |
34. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:17 | + 18:13 | |
35. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 56:36 | + 18:32 | |
36. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 56:48 | + 18:44 | |
37. | Ehl Ondřej | TBM0404 | KOS TJ Tesla Brno | 58:23 | + 20:19 | |
38. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 61:00 | + 22:56 | |
39. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | SK Žabovřesky Brno | 61:11 | + 23:07 | |
40. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 61:31 | + 23:27 | |
41. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 62:52 | + 24:48 | |
42. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | SK Radioklub Blansko | 68:40 | + 30:36 | |
43. | Mrózek Pawel | TRI0401 | TJ TŽ Třinec | 69:14 | + 31:10 | |
44. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:29 | + 31:25 | |
45. | Strugarek Łukasz | CHC0306 | K.O.B. Choceň | 71:16 | + 33:12 | |
46. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:36 | + 33:32 | |
47. | Mielec Radomír | AOV0301 | OOB TJ Baník Ostrava | 71:51 | + 33:47 | |
48. | Dlouhý Matěj | VTA0302 | SC vebr-sport | 83:13 | + 45:09 | |
Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | DISK | |||
Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 61:00 | ||
2. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 61:40 | + 0:40 | |
3. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 61:51 | + 0:51 | |
4. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 63:20 | + 2:20 | |
5. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia Plzeň | 63:35 | + 2:35 | |
6. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 63:44 | + 2:44 | |
7. | Adámek Filip | TBM0101 | KOS TJ Tesla Brno | 65:04 | + 4:04 | |
8. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 65:41 | + 4:41 | |
9. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 66:06 | + 5:06 | |
10. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 67:40 | + 6:40 | |
11. | Kligl Radim | TBM0103 | KOS TJ Tesla Brno | 67:52 | + 6:52 | |
12. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 67:53 | + 6:53 | |
13. | Jonáš Adam | ZBM0102 | SK Žabovřesky Brno | 68:57 | + 7:57 | |
14. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 69:38 | + 8:38 | |
15. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 69:52 | + 8:52 | |
16. | Mayer Šimon | VPM0209 | KOS Slavia Plzeň | 70:36 | + 9:36 | |
17. | Matuš Vít | VRB0202 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 72:20 | + 11:20 | |
18. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | SK Žabovřesky Brno | 72:27 | + 11:27 | |
19. | Kovařík Martin | SIT0101 | OK SILESIA | 73:32 | + 12:32 | |
20. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | Sportcentrum Jičín | 73:45 | + 12:45 | |
21. | Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | 73:51 | + 12:51 | |
22. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 74:06 | + 13:06 | |
23. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 75:33 | + 14:33 | |
24. | Haltof Marek | TRI0200 | TJ TŽ Třinec | 75:50 | + 14:50 | |
25. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 77:18 | + 16:18 | |
26. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 78:29 | + 17:29 | |
27. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 78:59 | + 17:59 | |
28. | Tachezy Jan | DOR0102 | OK Dobříš | 79:27 | + 18:27 | |
29. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 79:44 | + 18:44 | |
30. | Šimo Matúš | ZBM0109 | SK Žabovřesky Brno | 80:21 | + 19:21 | |
31. | Pompura Daniel | ZBM0108 | SK Žabovřesky Brno | 81:10 | + 20:10 | |
32. | Mühlbach Aleš | STH0104 | SK Studenec | 81:45 | + 20:45 | |
33. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:02 | + 22:02 | |
34. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 88:38 | + 27:38 | |
35. | Adamec Martin | TJN0106 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:12 | + 28:12 | |
36. | Doležal Matyáš | STE0208 | SK SKI-OB Šternberk | 89:34 | + 28:34 | |
37. | Paleček Ondřej | LPU0105 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:57 | + 34:57 | |
38. | Tuharský Erik | TRI0100 | TJ TŽ Třinec | 97:20 | + 36:20 | |
39. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 97:35 | + 36:35 | |
40. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 100:39 | + 39:39 | |
41. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 104:00 | + 43:00 | |
42. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 108:13 | + 47:13 | |
43. | Kouba Marek | VTA0202 | SC vebr-sport | 113:13 | + 52:13 | |
44. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 119:14 | + 58:14 | |
Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Budský Ondřej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Kubec Michal | DOK0103 | OK Doksy | DISK | |||
Šmol David | DOK0100 | OK Doksy | DISK | |||
Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 58:39 | 9101 | ||
2. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:35 | + 5:56 | 8304 | |
3. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | SK Žabovřesky Brno | 66:20 | + 7:41 | 8069 | |
4. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:35 | + 8:56 | 7901 | |
5. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:04 | + 10:25 | 7701 | |
6. | Horčička Vít | TBM9919 | KOS TJ Tesla Brno | 69:51 | + 11:12 | 7596 | |
7. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 74:45 | + 16:06 | 6938 | |
8. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 76:24 | + 17:45 | 6716 | |
9. | Bořánek Michal | VSP0007 | USK Praha | 78:14 | + 19:35 | 6470 | |
10. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 80:57 | + 22:18 | 6104 | |
11. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 81:52 | + 23:13 | 5981 | |
12. | Panovec Kryštof | LCE0011 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:04 | + 26:25 | 5551 | |
13. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 85:50 | + 27:11 | 5448 | |
14. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 89:14 | + 30:35 | 4991 | |
15. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:36 | + 30:57 | 4942 | |
16. | Goldschmidt Tobiáš | ZBM0003 | SK Žabovřesky Brno | 90:50 | + 32:11 | 4776 | |
17. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 95:20 | + 36:41 | 4172 | |
18. | Valík Tomáš | AOP0001 | Orientační Běh Opava | 102:58 | + 44:19 | 3146 | |
Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | DISK | 0 | |||
Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | 0 | |||
Šklíba David | TJN9902 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 72:43 | 9613 | ||
2. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:42 | + 1:59 | 9367 | |
3. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 78:06 | + 5:23 | 8946 | |
4. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:11 | + 6:28 | 8812 | |
5. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:39 | + 7:56 | 8630 | |
6. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:50 | + 8:07 | 8608 | |
7. | Chromý Adam | TBM8841 | KOS TJ Tesla Brno | 81:04 | + 8:21 | 8579 | |
8. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 81:37 | + 8:54 | 8511 | |
9. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 82:11 | + 9:28 | 8440 | |
10. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 82:33 | + 9:50 | 8395 | |
11. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 83:00 | + 10:17 | 8339 | |
12. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 83:39 | + 10:56 | 8259 | |
13. | Chloupek Adam | ZBM9300 | SK Žabovřesky Brno | 84:09 | + 11:26 | 8197 | |
14. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 84:19 | + 11:36 | 8176 | |
15. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:00 | + 13:17 | 7968 | |
16. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 86:18 | + 13:35 | 7931 | |
17. | Vozda Vojtěch | KSU9043 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:21 | + 13:38 | 7924 | |
18. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 86:27 | + 13:44 | 7912 | |
19. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 87:44 | + 15:01 | 7753 | |
20. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 88:14 | + 15:31 | 7691 | |
21. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 89:53 | + 17:10 | 7487 | |
22. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 90:39 | + 17:56 | 7392 | |
23. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 92:15 | + 19:32 | 7194 | |
24. | Kantor Ondřej | TRI9103 | TJ TŽ Třinec | 93:12 | + 20:29 | 7076 | |
25. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 93:45 | + 21:02 | 7008 | |
26. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 94:35 | + 21:52 | 6905 | |
27. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 96:33 | + 23:50 | 6661 | |
28. | Pavlovec Jan | BOR9503 | OK Jiskra Nový Bor | 97:07 | + 24:24 | 6591 | |
29. | Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | 97:53 | + 25:10 | 6496 | |
30. | Hadač Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 100:09 | + 27:26 | 6216 | |
31. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 102:09 | + 29:26 | 5968 | |
32. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:27 | + 29:44 | 5931 | |
33. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 102:28 | + 29:45 | 5929 | |
34. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 103:55 | + 31:12 | 5749 | |
35. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 104:39 | + 31:56 | 5658 | |
36. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | Sportcentrum Jičín | 104:55 | + 32:12 | 5625 | |
37. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 106:06 | + 33:23 | 5479 | |
38. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 107:48 | + 35:05 | 5268 | |
39. | Starý Ondra | PHK9813 | OK 99 Hradec Králové | 107:51 | + 35:08 | 5262 | |
40. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 110:10 | + 37:27 | 4975 | |
41. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 117:29 | + 44:46 | 4069 | |
42. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 120:32 | + 47:49 | 3692 | |
43. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 121:23 | + 48:40 | 3586 | |
44. | Otrusina Jan | ABM9210 | KOB ALFA Brno | 121:54 | + 49:11 | 3522 | |
45. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 126:22 | + 53:39 | 2969 | |
46. | Mižúr Šimon | ZBM9443 | SK Žabovřesky Brno | 126:54 | + 54:11 | 2903 | |
47. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 140:38 | + 67:55 | 1203 | |
Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | DISK | 0 | |||
Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB Tretra Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 65:32 | ||
2. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Žabovřesky Brno | 66:10 | + 0:38 | |
3. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 67:00 | + 1:28 | |
4. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 68:11 | + 2:39 | |
5. | Majasow Kostiantyn | CHC8304 | K.O.B. Choceň | 72:09 | + 6:37 | |
5. | Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:09 | + 6:37 | |
7. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 86:10 | + 20:38 | |
8. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 87:18 | + 21:46 | |
9. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:53 | + 24:21 | |
10. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 91:59 | + 26:27 | |
11. | Šmahel Lukáš | OPI7800 | Orientační sporty Písek | 99:34 | + 34:02 | |
12. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 110:10 | + 44:38 | |
13. | Stehlík Miroslav | ZBM8208 | SK Žabovřesky Brno | 150:22 | + 84:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 53:34 | ||
2. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 59:09 | + 5:35 | |
3. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 59:29 | + 5:55 | |
4. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 59:56 | + 6:22 | |
5. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 62:50 | + 9:16 | |
6. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:08 | + 9:34 | |
7. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 66:56 | + 13:22 | |
8. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 68:20 | + 14:46 | |
9. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:03 | + 16:29 | |
10. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:27 | + 19:53 | |
11. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 78:10 | + 24:36 | |
12. | Gmur Karol | CHC7605 | K.O.B. Choceň | 78:42 | + 25:08 | |
13. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 83:32 | + 29:58 | |
14. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 86:23 | + 32:49 | |
15. | Binar Robert | OOL7501 | SK Haná orienteering | 103:41 | + 50:07 | |
Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 41:43 | ||
2. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:20 | + 2:37 | |
3. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:11 | + 3:28 | |
4. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 48:42 | + 6:59 | |
5. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 49:20 | + 7:37 | |
6. | Bambousek Martin | DOR7302 | OK Dobříš | 49:26 | + 7:43 | |
7. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:27 | + 7:44 | |
8. | Vláčil Daniel | RIC7307 | OB Říčany | 49:47 | + 8:04 | |
9. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 51:06 | + 9:23 | |
10. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 51:25 | + 9:42 | |
11. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 51:32 | + 9:49 | |
12. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 51:40 | + 9:57 | |
13. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:12 | + 11:29 | |
14. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:48 | + 13:05 | |
15. | Mikluš Marián | 47S7200 | TJ Rapid Bratislava | 54:49 | + 13:06 | |
16. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:02 | + 13:19 | |
17. | Fiala Jan | ZBM7205 | SK Žabovřesky Brno | 56:40 | + 14:57 | |
18. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 58:44 | + 17:01 | |
19. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 59:07 | + 17:24 | |
20. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:21 | + 18:38 | |
21. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 61:07 | + 19:24 | |
22. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 61:27 | + 19:44 | |
23. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 62:13 | + 20:30 | |
24. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 63:34 | + 21:51 | |
25. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:35 | + 22:52 | |
26. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 64:47 | + 23:04 | |
27. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 65:29 | + 23:46 | |
28. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:44 | + 24:01 | |
29. | Lisý Ondřej | VLI7100 | Slavia Liberec orienteering | 69:41 | + 27:58 | |
30. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 72:10 | + 30:27 | |
31. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 79:17 | + 37:34 | |
32. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 80:00 | + 38:17 | |
33. | Strnad Jiří | PHK7105 | OK 99 Hradec Králové | 81:04 | + 39:21 | |
34. | Mazurek Piotr | CHC7001 | K.O.B. Choceň | 87:16 | + 45:33 | |
35. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 93:24 | + 51:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 42:54 | ||
2. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:07 | + 9:13 | |
3. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 53:14 | + 10:20 | |
4. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 54:33 | + 11:39 | |
5. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 55:37 | + 12:43 | |
6. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 58:30 | + 15:36 | |
7. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:57 | + 16:03 | |
8. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 61:20 | + 18:26 | |
9. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:29 | + 21:35 | |
10. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 64:49 | + 21:55 | |
11. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 65:01 | + 22:07 | |
12. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 73:15 | + 30:21 | |
13. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 73:18 | + 30:24 | |
14. | Zamouřil Petr | PHK6808 | OK 99 Hradec Králové | 82:46 | + 39:52 | |
15. | Dvořák Luboš | LPU6801 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:52 | + 39:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | 45:08 | ||
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 47:23 | + 2:15 | |
3. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 53:27 | + 8:19 | |
4. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:42 | + 8:34 | |
5. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 56:22 | + 11:14 | |
6. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 60:01 | + 14:53 | |
7. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 60:55 | + 15:47 | |
8. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 68:06 | + 22:58 | |
9. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 68:16 | + 23:08 | |
10. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:45 | + 27:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 47:30 | ||
2. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:22 | + 6:52 | |
3. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 55:38 | + 8:08 | |
4. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:28 | + 9:58 | |
5. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | 60:35 | + 13:05 | |
6. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 60:38 | + 13:08 | |
7. | Dragowski Robert | TUR5906 | OOB TJ Turnov | 63:56 | + 16:26 | |
8. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | TJ TŽ Třinec | 66:52 | + 19:22 | |
9. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 69:55 | + 22:25 | |
10. | Guga Romuald | CHC5501 | K.O.B. Choceň | 76:19 | + 28:49 | |
11. | Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | 102:38 | + 55:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 52:57 | ||
2. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 56:02 | + 3:05 | |
3. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:39 | + 8:42 | |
4. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 67:09 | + 14:12 | |
5. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 69:41 | + 16:44 | |
6. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:29 | + 18:32 | |
7. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:53 | + 26:56 | |
8. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | TJ Baník Ostrava OKD | 85:11 | + 32:14 | |
9. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 96:07 | + 43:10 | |
10. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 96:55 | + 43:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:31 | ||
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 47:31 | + 1:00 | |
3. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 53:14 | + 6:43 | |
4. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 55:52 | + 9:21 | |
5. | Kotecký Roman | 13G4900 | Octavian Droobers | 60:40 | + 14:09 | |
6. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:55 | + 21:24 | |
7. | Toman Stanislav | SBR4801 | SKOB Bruntál | 70:52 | + 24:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 48:38 | ||
2. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 55:13 | + 6:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 31:54 | ||
2. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | OOB Spartak Adamov | 32:13 | + 0:19 | |
3. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 34:19 | + 2:25 | |
4. | Mielec Radomír | AOV0301 | OOB TJ Baník Ostrava | 36:27 | + 4:33 | |
5. | Šťovíček Pavel | 0090001 | Sukorady | 39:27 | + 7:33 | |
6. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:42 | + 8:48 | |
7. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 42:33 | + 10:39 | |
8. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 43:28 | + 11:34 | |
9. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 43:33 | + 11:39 | |
10. | Pleskač Jiří | LTU6400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:20 | + 27:26 | |
11. | Houserová Tereza | OPI0156 | Orientační sporty Písek | 64:40 | + 32:46 | |
12. | Bican Martin | OPI0101 | Orientační sporty Písek | 65:42 | + 33:48 | |
13. | Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:01 | + 37:07 | |
14. | Ruth Tachezy | DOR6451 | OK Dobříš | 69:38 | + 37:44 | |
15. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 73:34 | + 41:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Féder Medard | LCE0111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:10 | ||
2. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:40 | + 3:30 | |
3. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 67:08 | + 28:58 | |
4. | Rajnošek Tereza | KSU8691 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:27 | + 34:17 | |
5. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 79:28 | + 41:18 | |
6. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 110:41 | + 72:31 | |
7. | Bartoníček Jiří | 10001 | Kolín | 202:58 | + 164:48 | |
8. | Hadubolec Jan | 10002 | Kolín | 203:03 | + 164:53 | |
Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |